درباره راوینو

مرکز تخصصی راوینو با رویکرد ارائه خدمات محتوایی و تولیدی در حوزه واقعیت مجازی در سال 97 آغاز به کار کرد. حوزه بزرگ واقعیت مجازی حالا علاوه بر تکنولوژی VR شامل تکنولوژی‌های دیگری نظیر AR ( واقعیت افزوده) ، MR (واقعیت ترکیبی) و فناوری 360 درجه هم می‌شود. با این حوزه خدمات، ما با انگیزه و تخصص کافی پا به میدان گذاشتیم تا مجموعه‌ای مورد اطمینان و توانمند برای انجام پروژه‌های شما در این حوزه باشیم.
تشکیل تیم متخصص و با‌تجربه در این حوزه که البته به خاطر نوظهور بودن این عرصه کار سختی است از اولین دستاوردهای ما و البته از ارزشمندترین آنهاست. در حال حاضر راوینو با بهره‌گیری از نیروهای جوان، پر انرژی و با دانش به خوبی فرایند های‌طراحی محتوا، طراحی و انتخاب قالب مناسب، طراحی هنری و مدل‌سازی و برنامه‌نویسی و تولید نرم‌افزار را شکل داده است. ماحصل این فرایند‌ها تولید محصولات با‌کیفیت و جذاب در حوزه واقعیت مجازی است. ما از ابتدا تا انتها در کنار شما هستیم …

بیشتر ...

تکنولوژی های ارتباطاتی به سرعت رشد می کنن و دنیای اطراف ما رو تغییر می دن. دنیایی که هر روز کلی تغییر جدید و اتفاق نو داره. تو این تغییر البته نگاه ما هم به دنیا داره عوض می شه. مثل اینکه واقعیت جدیدی داره ساخته می شه. واقعیتی که برای دیدنش باید عینکمون رو عوض کنیم!
مرکز تخصصی راوینو با رویکرد ارائه خدمات محتوایی و تولیدی در حوزه واقعیت مجازی در سال 97 آغاز به کار کرد. حوزه بزرگ واقعیت مجازی حالا علاوه بر تکنولوژی VR شامل تکنولوژی های دیگری نظیر AR ( واقعیت افزوده) ، MR (واقعیت ترکیبی) و فناوری 360 درجه هم می شود. با این حوزه خدمات، ما با انگیزه و تخصص کافی پا به میدان گذاشتیم تا مجموعه ای مورد اطمینان و توانمند برای انجام پروژه های شما در این حوزه باشیم.
تشکیل تیم متخصص و با تجربه در این حوزه که البته به خاطر نوظهور بودن این عرصه کار سختی است از اولین دستاوردهای ما و البته از ارزشمندترین آنهاست. در حال حاضر راوینو با بهره گیری از نیروهای جوان، پر انرژی و با دانش به خوبی فرایند های طراحی محتوا، طراحی و انتخاب قالب مناسب، طراحی هنری و مدل سازی و برنامه نویسی و تولید نرم افزار را شکل داده. ما حصل این فرایند ها تولید محصولات با کیفیت و جذاب در حوزه واقعیت مجازی است.
مرکز تخصصی راوینو با این ظرفیت خوب، آماده ارائه خدمات مشاوره، طراحی و تولید نرم افزارهای مبتی بر واقعیت مجازی برای سازمان ها، نهاد ها و افراد است. تماس تلاش ما در این مجموعه ارائه بهترین خدمات با بهترین کیفیت برای ساخت تجربه ای عالی از همکاری با ماست.